ZHWCOMM JW3304N 60 km met rode fiber detector kunnen fout locatie tester

Nieuw product

Op voorraad

1 items

€349.50

Tags: Goedkoop ZHWCOMM JW3304N 60 km met rode fiber detector kunnen fout locatie tester, Hoge Kwaliteit ZHWCOMM JW3304N 60 km met rode fiber detector kunnen fout locatie tester, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

overzicht
JW3304N is de meest lichtgewicht glasvezel barrière apparatuur, behulp OTDR principe
geïntegreerde krachtige analyze software, je snel en nauwkeurig detecteren de locatie en type vezel
glasvezelkabel falen punt. kenmerken
1. Portable, robuuste, lichtgewicht; gebruiksvriendelijk. 2. Meer nauwkeurige testresultaten en betere herhaalbaarheid. 3. Up 8 vezels fouten kan worden gedetecteerd in elke meting. 4. Automatische Pulsbreedte Controle ontwerp zorgen een handige bediening. 5. Gemakkelijk identificeren de fouten locatie. 6. ingebouwde visual fault locator (VFL), gemakkelijk vinden de fouten in dode zone. 7. Dust, water en shock proof, ontworpen voor veld gebruik 8. Lange levensduur batterij, tot 5000 metingen bediening. specificaties
Model
JW3304N
werkende Golflengte
1550nm
Fiber Type
9/125um SM Fiber
optische Connector Type
FC/SC/ST/PC
Detector Type
InGaAs
Piekvermogen van laser
& acirc; ‰ & yen; 60 mW
Max. Weergeven Afstand
reflectie Event
60 km (& acirc; ‰ & yen; 1dB)
niet-reflectie Event
20 km (& acirc; ‰ & yen; 2.5dB)
meting Unit
m
reflectie Evenement Dode Zone
15 m
afstand Nauwkeurigheid (Reflectie Event)
± (2 m + 2*10 (-4) * Afstand)
golflengte van VFL Optie
650nm
Uitgangsvermogen van VFL Optie
> = 1 mW
Voeding
Alkaline Batterij (3 stks AA 4.5 V Batterijen)
Werkingsduur
& acirc; ‰ & yen; 5000 metingen
Werktemperatuur
-5 ~ 40
opslag Temperatuur
-10 ~ 60
vochtigheid
0 ~ 85% (Niet-condensatie)
afmetingen
190*100*50mm
gewicht (g)
450 Pictures
Internation order de koper is verantwoordelijk voor alle invoerrechten en lokale belastingen. controleer bij uw douane alvorens uw aankoop. & Handling ik binnen 3 werkdag na ontvangst van de betaling. elk item is zorgvuldig verpakt om ervoor het wordt u in uitstekende staat. schip wereldwijd duurt ongeveer 16-28 werkdagen met tracking nummer gratis. We zullen dit item door HONGKONG POST, Normaal duurt het ongeveer 15-30 werkdagen naar Bestemming, we ook kan dit schip door EMS, DGM, SGP, CPAP aan wereldwijd. natuurlijk we kan voldoen aan klant verzoek, schip goederen door andere manieren, maar de vracht moet klant worden betaald.
opnieuw en Terugbetaling bereik als u niet ontvangen parcel beyond 35 dagen of een defect artikel of verkeerde item, pls contact via mail service, en Ik beloven zodra de situatie is bevestigd, we opnieuw of u terugbetalen. het is klanten verantwoordelijkheid betalen voor de Terugkeer verzendkosten onder elke omstandigheid. en zullen we niet accepteren terugkeer toepassing wanneer het buiten 14 dagen na het pakket ontvangen. en pls garantie dat de terugkeer item moet op originele staat. Contact Me ons bedrijf is een professionele fabriek in glasvezel apparatuur meer dan zeven jaar, we zijn overtuigd onze producten zal bevredigen. ik zal hier lossen uw problemen, dus welkom op me altijd. en Ik beloven, antwoord ik u in 24 werken business uur. ons doel is om u tevreden als klant en in terugkeer handhaven onze uitstekende reputatie.

Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.6kg (1.32lb.)
Afmeting Pakket 23cm x 14cm x 9cm (9.06in x 5.51in x 3.54in)
Modelnummer JW3304N
Merknaam ZHWCOMM
Fiber type 9 / 125um single mode fiber
Operating Wavelengths 1550nm(1310nm optional)
Optical Connector FC/PC
Wavelength of VFL 650nm
Max Distance in non-reflection event
Reflection event blind spot 15m
Dimension 190mm x 100mm x 50mm

Gerelateerde producten

0 Recensies

voor HP Compatibel J9142B, TX1310/RX1490nm 1.25G 10 km BIDI SFP Transceiver module 100% compatibel, Getest in goede omstandigheden gegarandeerd hoge kwaliteit met CE & FCC certificaat, 1 Jaar vervangen en 3 Jaar garantie. Telecom grade kwaliteit, concurrerende prijs, slechts 10%-20% van orignal een 's prijzen Product Staat wij bieden een hoogwaardige SFP (mini-GBIC) transceiver

€25.14
3 Recensies

Grandway Mini Optische Fiber Laser Fault Locator 5 km en Optische Power Meter FHP12A-70 ~ 10dBm FHP12B Optische Power Meter Beschrijving: laatste F2H FHP12 serie miniatuur optische power meter, gecombineerd met menselijk lichaam techniek ontwerp, mini kleine, compacte structuur, gemakkelijk te dragen, eenvoudige bediening, stabiele en betrouwbare prestaties, kan nauwkeurige meting van

€42.73
1 Recensies

RY-P100 hoge precisie PON optische power meter kruiskoppeling van lcd-scherm overzicht RY-P100 PON Power Meter is een verbeterde versie van RY-P3201 PON power meter. beoogt het de FTTx toepassing en onderhoud die niet alleen kan worden gebruikt om test en schatten de PON signalen tegelijkertijd maar ook de normale power meting en fault identificatie. het is een nuttig, essentiële en ideale

€83.81
0 Recensies

Mini- 1v1d glasvezel digitale video-omzetter 1 kanalen( transceiver/multiplexer) plus 1 data digitale fiber optische video converte 1 kanaal glasvezel + 1 kanaal video converter omgekeerde rs485 data video digitale optische zender en ontvanger 1v1d glasvezel digitale video-omzetter 1 kanaal( transceiver/multiplexer) + 1 kanaal omgekeerde rs485 data Optische video-omzetter Hoeveelheid:

€100.57
0 Recensies

Singlemode Komshine QX50-S 1310/1550nm, 32/30dB, Touchscreen OTDR/Glasvezel SM OTDR Prijs * kleur Display met Touchscreen * * schepen in 24 Uur via Fedex express * * kom met FC + SC + LC Adapters * * engels + Spaans Talen * * Testresultaten Analyze software * kenmerken: toepasselijk fiber: SM

€951.29
0 Recensies

Model: LNK-16AHD-20 overzicht AHD Fiber Converter kan tegelijkertijd transmit 16 kanalen AHD over een multimode of single-mode glasvezel. elektronische en optische aanpassingen zijn nooit verplicht. led-indicatoren zijn voorzien voor direct monitoring systeem status. apparaten zijn beschikbaar voor ofwel standalone of rack-mount installatie die geschikt is voor verschillende werkomgeving. compatibel

€291.67
0 Recensies

China Nationale Dag vakantie schema: 1 oktober 2017 tot 8 Oktober 2017 rusten 9 oktober 2017 normale werk. dank u Glasvezel Veld Cleaver, FOFC-16C/Mechanische fiber mes, FOFC-16C beschrijving: Glasvezel Mechanische Splices hold fiber met een zelfklemmende clamshell ontwerp. als een optie, deze unieke mechanische splices OOK toestaan om gebruik cyaanacrylaatlijm (bijvoorbeeld

€217.92
0 Recensies

Originele MA5606T H808 ADLE board, H808 ADLE kaart kopen met vertrouwen

€293.35
0 Recensies

HPC-8S glasvezel snel koud connector snijmes Optische fiber keramische quick connector snijmes Vezelmes

€142.48
0 Recensies

kenmerken: - lage insertion loss -hoge terugkeer verlies - goede uniformiteit -diverse split verhouding -Fused fiber splitter -lage PDL -milieu stabiele toepassingen: hoge snelheid communicatie systemen Fiber instrumentatie systeem en signaal monitoring CATV Systemen & Fiber Sensoren Lokale Netwerk Parameters: Type 1 × 2 1 ×

€20.12
12 Recensies

50 STKS FTTH SC UPC glasvezel bedekt draad SC UPC quick connector FTTH Glasvezel Fast Connector SC Connector Gratis verzending ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen,

€30.89
0 Recensies

Glasvezel Launch Box, Single Mode 62.5/125 1 KM, SC/APC-SC/APC connectors werk met serie OTDR test verlengsnoer OPMERKING: Voordat order, u moet ons die connector type u nodig en end gezicht, zoals SC/FC/LC/ST, APC/UPC/PC, dit Type is 1 KM.

€88.00
0 Recensies

10/100/1000 M 4G + 4 SFP 24VDC power input Gigabit Ethernet Switch Model: LNK-GY404G-SFP Serie overzicht LNK-GY404G-SFP ondersteunt 8 Gigabit poorten met 4 x Ethernet en 4 x SFP. creëren betrouwbaarheid in uw netwerk, de LNK-GY404G-SFP uitgerust met een proprietary redundante netwerk protocol, die biedt gebruikers een eenvoudige manier om een redundante Ethernet netwerk met ultra

€341.96
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€15.76
0 Recensies

originele Sumitomo T-71C T81C T81M Z1C T-39 fiber lasmachine glasvezel splicer motor 1 STKS

€79.62
0 Recensies

overzicht: dit model is multifunctionele digitale video/audio/data optische media converter met 4 kanaals video (BNC) 4 kanaals audio (RCA) + RS485 bidirectionele data , specifieke parameters zijn: 1) Audio Technische parameters: Audio kanalen: 4 Audio input/output impedantie: 600 ohm (gebalanceerde/ongebalanceerde) fysieke Interface: AV industrie standaard Lotus poort terminals

€227.13
0 Recensies

Dell PowerConnect 330-2404 Compatibel 10GBASE-LR SFP + Transceiver (SMF, 1310nm, 10 km, LC, DOM) Product Details Dell Echt 330-2404 Vendor Naam LODFIBER vorm Type SFP + Max Datasnelheid 10.3125 Gbps golflengte 1310nm Max Kabel Afstand * 10 km Interface LC duplex optische Componenten DFB 1310nm kabel Type SMF DOM Ondersteuning Ja TX Power-8.2 ~ 0.5dBm ontvanger Gevoeligheid

€33.52
0 Recensies

KomShine Glasvezel OTDR gelijk aan EXFO MAX-715B, JDSU MTS-2000, MTS-4000, YOKOGAWA AQ7275 OTDR Pr Komshine GX36 Fusion splicer Kit/Cleaver + Dual Golflengte 1310/1550nm 30/28dB OTDR + Optische Power Meter + Optische Lichtbron + Visual Fault Locator Gloednieuwe! alle items komen met 1-Year-Warranty alle items komen volledig Gekalibreerd 1: Komshine GX36 FUSION SPLICER KIT BEVAT: •

€2 007.35
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€14.67
0 Recensies

gratis verzending sc connector T1550/R1310 & 1490nm FWDM voor CATV kenmerken brede bandbreedte lage insertion loss hoge kanaal isolatie uitzonderlijke betrouwbaarheid en stabiliteit toepassingen optische versterkers CATV specificaties Item Unit Parameters Pass Port (C-P) centrale Golflengte λ p nm 1310 1550 1550 1310/1490 Golflengtegebied nm 1260

€20.95
0 Recensies

100% Originele jilong Elektroden voor Jilong kl-280 kl280g kl-300 kl-260 Fusion Splicer Elektroden

€33.53
0 Recensies

welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

€712.60