50 STKS FTTH SC UPC Optische fibe snelkoppeling SC PC FTTH Glasvezel Fast Connector SC Connector Gratis verzending

Nieuw product

Op voorraad

1 items

€30.89

Tags: Goedkoop 50 STKS FTTH SC UPC Optische fibe snelkoppeling SC PC FTTH Glasvezel Fast Connector SC Connector Gratis verzending, Hoge Kwaliteit 50 STKS FTTH SC UPC Optische fibe snelkoppeling SC PC FTTH Glasvezel Fast Connector SC Connector Gratis verzending, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.


50 STKS FTTH SC UPC glasvezel bedekt draad SC UPC quick connector FTTH Glasvezel Fast Connector SC Connector Gratis verzending
ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer
Product Attributen veld Vergadering S C/PC snelle connector voor FTTH kan een quick en gemakkelijk beëindiging van vezels in de veld. opties zijn beschikbaar voor 900 micron waardoor de installateur te beëindigen en maken verbinding in minuten op apparatuur en fiber patch panelen. deze connector systeem verwijdert een eis voor epoxy, lijmen of dure uithardingsovens en polijsten en fibe ederface inspectie.
voordeel voor FC snelle connector
1) Alle producten moeten 100% testen voor verzending
2) Typische IL
3) Alle producten moeten 100% test de end gezicht
4) de meest concurrerende prijs en tijdige levering.
5) gratis monster te controleren.
een oepassing voor FC snelle connector
Patch panelen distributie frames onderhoud of emergency restauratie van fiber netwerken FTTH Outlets verbinding op de bureau voor LAN omgevingen
S pecification voor FC snelle connector
toepasselijk voor
3.1x2.0mm drop kabel of 3.0/2.0/0.9mm kabel
glasvezel diameter
φ125um (657A & 657B)
strakke buffer diameter
φ250um
Fiber modus
Single mode
operatie tijd
ongeveer 10 s (exclusief fiber cut)
Insert verlies
≤ 3dB (1310nm & 1550nm)
terugkeer verlies
≥45dB
sluitkracht van naakte fiber
≥ 5N
strakke klemkracht gevelbekleding
≥ 8N
foto
1) We alipay, West Union, TT. alle belangrijke creditcards worden geaccepteerd door beveiligde betaling processor ESCROW.
2. Als u afrekenen tijd onmiddellijk na veiling, wacht een paar minuten en retry.
3) Als u direct afrekenen na veiling, wacht een paar minuten en retry betalingen moet binnen 3 dagen.
1. WERELDWIJD VERZENDING. (behalve sommige landen en APO/FPO)
2. bestellingen worden na betaling verificatie.
3. We alleen bevestigd om adressen. uw bestelling adres MOET uw verzendadres. 4. getoonde afbeeldingen zijn niet de werkelijke item en zijn voor uw referentie. 5. SERVICE TRANSIT is verstrekt door de drager en uitsluit weekends en feestdagen. kan transittijden variëren, vooral tijdens de feestdagen. 6. Als u niet uw zending binnen 30 dagen betaling, gelieve ons. wij de zending en u zodra mogelijk met een antwoord. ons doel is klanttevredenheid! 7. vanwege voorraad status en tijd verschillen, wij kiezen om uw punt van onze eerste beschikbare magazijn voor snelle levering. 8. Levertijd:
als uw cargo weegt tot 20 KG of boven, of je grotere hoeveelheid, gelieve ons of e-mail ons, zullen wij u nieuwe verpakking specificaties, dan proberen ons best te besparen sommige transportkosten voor u, en zodat de product prijs kan van sommige voordeel u!
We zijn een grote productie-onderneming groepen in China, we verkopen via Alibaba, er alleen purpose, het is om beter bevorderen onze producten, alle onze bedrijf producten zijn verzonden direct van de fabriek, gelieve ons, hoop om langdurige vriendelijke en wederzijds samenwerking tussen elkaar!
wij bieden 6-12 maanden garantie. als het item defect, gelieve ons binnen 3 dagen levering. alle artikelen worden teruggestuurd in hun originele staat, in aanmerking voor een terugbetaling of uitwisseling van goederen. Items terug na 15 dagen levering zijn slechts aanmerking voor reparatie. de koper is verantwoordelijk voor alle verzendkosten. wanneer kopen, het betekent de koper hebben gegeven stilzwijgende het beleid. als verdere details, neem gerust contact ons, wij zullen met u te bereiken win-win.
wij handhaven hoge normen van uitmuntendheid en streven naar 100% klanttevredenheid! Feedback is erg belangrijk Wij verzoeken u contact onmiddellijk VOOR u ons neutrale of negatieve feedback, zodat we naar tevredenheid adres uw zorgen. het onmogelijk om vraagstukken als we niet weten over hen!

Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.4kg (0.88lb.)
Afmeting Pakket 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)
Modelnummer SC UPC
Merknaam ZHWCOMM
Model Number FTTH Fiber Optic Fast Connector
Quantity 50PCS
Place of origin China
Repeatability
Diameter
Mode
Exchange

Gerelateerde producten

0 Recensies

voor HP Compatibel J9142B, TX1310/RX1490nm 1.25G 10 km BIDI SFP Transceiver module 100% compatibel, Getest in goede omstandigheden gegarandeerd hoge kwaliteit met CE & FCC certificaat, 1 Jaar vervangen en 3 Jaar garantie. Telecom grade kwaliteit, concurrerende prijs, slechts 10%-20% van orignal een 's prijzen Product Staat wij bieden een hoogwaardige SFP (mini-GBIC) transceiver

€25.14
3 Recensies

Grandway Mini Optische Fiber Laser Fault Locator 5 km en Optische Power Meter FHP12A-70 ~ 10dBm FHP12B Optische Power Meter Beschrijving: laatste F2H FHP12 serie miniatuur optische power meter, gecombineerd met menselijk lichaam techniek ontwerp, mini kleine, compacte structuur, gemakkelijk te dragen, eenvoudige bediening, stabiele en betrouwbare prestaties, kan nauwkeurige meting van

€42.73
1 Recensies

RY-P100 hoge precisie PON optische power meter kruiskoppeling van lcd-scherm overzicht RY-P100 PON Power Meter is een verbeterde versie van RY-P3201 PON power meter. beoogt het de FTTx toepassing en onderhoud die niet alleen kan worden gebruikt om test en schatten de PON signalen tegelijkertijd maar ook de normale power meting en fault identificatie. het is een nuttig, essentiële en ideale

€83.81
0 Recensies

Mini- 1v1d glasvezel digitale video-omzetter 1 kanalen( transceiver/multiplexer) plus 1 data digitale fiber optische video converte 1 kanaal glasvezel + 1 kanaal video converter omgekeerde rs485 data video digitale optische zender en ontvanger 1v1d glasvezel digitale video-omzetter 1 kanaal( transceiver/multiplexer) + 1 kanaal omgekeerde rs485 data Optische video-omzetter Hoeveelheid:

€100.57
0 Recensies

Singlemode Komshine QX50-S 1310/1550nm, 32/30dB, Touchscreen OTDR/Glasvezel SM OTDR Prijs * kleur Display met Touchscreen * * schepen in 24 Uur via Fedex express * * kom met FC + SC + LC Adapters * * engels + Spaans Talen * * Testresultaten Analyze software * kenmerken: toepasselijk fiber: SM

€951.29
0 Recensies

HT-312X Draad stripper/stripper coaxiale kabel striptang verstelbare pitch stripper 3-Blades Model ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ betaling wij alleen accepteren Alipay betaling. verzending * alle bestellingen worden verwerkt in 1 werkdagen de datum van betaling. * gelieve ervoor de adres op uw betaling is stroom. *

€24.89
0 Recensies

Gratis verzending epon, gpon 1x2 abs doos 2.0mm sc 1* 2/upc fiber optische plc splitser functies * uitstekende mechanische, klein formaat * hoge betrouwbaarheid * lage insertion loss en lage polarisatie afhankelijk verlies * hoge kanaal telt * uitstekende stabiliteit van het milieu en op grote schaal gebruikt toepassingen *fttx implementaties( gpon/bpon/epon) * televisie(

€15.74
0 Recensies

Model: LNK-16AHD-20 overzicht AHD Fiber Converter kan tegelijkertijd transmit 16 kanalen AHD over een multimode of single-mode glasvezel. elektronische en optische aanpassingen zijn nooit verplicht. led-indicatoren zijn voorzien voor direct monitoring systeem status. apparaten zijn beschikbaar voor ofwel standalone of rack-mount installatie die geschikt is voor verschillende werkomgeving. compatibel

€291.67
0 Recensies

SFP Transceiver Module HP 10 Gb SR SFP 455885-001 Multimode Duplex 850nm LC connector beschrijving: het item als de foto hoeveelheid: 2 stuks gratis Verzending wereldwijd Door DHL of EMS en andere express compatibel de Optic Switch Merken: SFP + optische transceivers zijn ontworpen voor gebruik in 10-Gigabit Ethernet links over multimode fiber. ze zijn compliant met SFF-8431,

€159.25
0 Recensies

China Nationale Dag vakantie schema: 1 oktober 2017 tot 8 Oktober 2017 rusten 9 oktober 2017 normale werk. dank u Glasvezel Veld Cleaver, FOFC-16C/Mechanische fiber mes, FOFC-16C beschrijving: Glasvezel Mechanische Splices hold fiber met een zelfklemmende clamshell ontwerp. als een optie, deze unieke mechanische splices OOK toestaan om gebruik cyaanacrylaatlijm (bijvoorbeeld

€217.92
0 Recensies

Originele MA5606T H808 ADLE board, H808 ADLE kaart kopen met vertrouwen

€293.35
0 Recensies

HPC-8S glasvezel snel koud connector snijmes Optische fiber keramische quick connector snijmes Vezelmes

€142.48
0 Recensies

kenmerken: - lage insertion loss -hoge terugkeer verlies - goede uniformiteit -diverse split verhouding -Fused fiber splitter -lage PDL -milieu stabiele toepassingen: hoge snelheid communicatie systemen Fiber instrumentatie systeem en signaal monitoring CATV Systemen & Fiber Sensoren Lokale Netwerk Parameters: Type 1 × 2 1 ×

€20.12