720 P 16-Ch AHD video Over Fiber Converter

Nieuw product

Op voorraad

1 items

€291.67

Tags: Goedkoop 720 P 16 Ch AHD video Over Fiber Converter, Hoge Kwaliteit 720 P 16-Ch AHD video Over Fiber Converter, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Model: LNK-16AHD-20
overzicht
AHD Fiber Converter kan tegelijkertijd transmit 16 kanalen AHD over een multimode of single-mode glasvezel. elektronische en optische aanpassingen zijn nooit verplicht. led-indicatoren zijn voorzien voor direct monitoring systeem status. apparaten zijn beschikbaar voor ofwel standalone of rack-mount installatie die geschikt is voor verschillende werkomgeving. compatibel met AHD-H, AHD-M en AHD-L. Lossless non-compressie real time transmissie.
kenmerken niet-compressie codering technologie automatisch identificeren formaten van input video 's ondersteuning transmissie van 16 kanaals AHD signaal en controlerende gegevens tegelijk hoewel coaxkabel DC 5 V voeding ondersteuning 720 p/25, 720 p/30, 720 p/50, 720 p/60 video 's etc door led-indicatoren informeren zijn functionele modus industriële breed scala van operationele temperatuur Plug en play, eenvoudige installatie.
technische Indexen
Opitcal Fiber:
golflengte
1310nm & 1550nm
Uitgangsvermogen
-8 ~ 3dBm
glasvezel
50/125u multimode,
62.5/125u multimode,
9/125u single mode
Rx gevoeligheid
25dBm
optische connector
FC (Standaard), ST, SC (optioneel)
afstand
0 ~ 550 M (MM)/0 ~ 20 KM (SM)
AHD Video:
aantal Kanalen
16
Input/output impedantie
BNC 75Ω (onbalans)
standaard video-ingang/uitgangsspanning
1.0Vp-p
Video Bandbreedte
45 MHz
Sampling Bandbreedte
10bit
Bemonsteringsfrequentie
108 MHz
stijgen en Fall tijd
optische Signaal Intrinsieke Jitter
differentieel Gain
differentiële Fase
Connector
BNC
andere:
Power
DC5V 2A
Stroomverbruik
≤6W
temperatuur
-40 °C ~ 75 °C
vochtigheid
10% ~ 90% RH
eenheid Gewicht (paar)
1/2-Ch: 1.1 kg,
4-Ch: 1.8 KG,
8-Ch: 2.15 KG
dimensie
1/2-Ch: 108mm × 106mm × 27mm
4-Ch: 173mm × 173mm × 30mm
8-Ch: 173mm × 167mm × 45mm
installatie
muurbevestiging
MTBF
≥ 100000 Uur
bedrijf info
opgericht in 2001 & hoofdkantoor in Shenzhen, E-link China Technologie Co ltd (E-link) is een toonaangevende video en fiber product fabrikant in China. onze belangrijkste producten omvatten actieve apparatuur waaronder fiber media converters , CCTV fiber converters , telefoon Fiber Mux, SFP transceivers, enz. En ook leveren we de fiber optische passieve componenten zoals fiber patch cord, pigtail, adapters & attenuators. met rijke ervaring in verstrekken hoge kwaliteit producten in telecom en CCTV business, E-link heeft een grote productie basis in Shenzhen, kunnen leveren kosteneffectieve oplossingen om onze klanten succesvol.
Product Kwaliteit:
• ISO9001
• Full-Spectrum omgeving en elektrische testen van alle product ontwerp
• 48 uur veroudering test voor levering
• gekwalificeerde CE, RoHS, FCC
sinds de lancering van onze producten op de binnenlandse markt en internationale markt, we hebben een goede reputatie voor onze hoge kwaliteit producten en oprechte diensten. onze producten zijn wijd toegepast netwerk systemen van Telecom, Radio en Televisie, openbare Veiligheid, Bank, ect. in lijn met verschillende behoeften van verschillende klanten, we hebben mensen om trace de nieuwste markt informatie om zo houden onze producten concurrerende en vitale.
onze deskundige verkoop, technische ondersteuning en engineering personeel zijn gewijd om begrip uw eisen en ontwerpen producten & oplossingen om uw behoeften. We zijn blij om u fiber optische netwerk producten met onze beste prijs, superieure kwaliteit en snelle levering.
onze service:
als u niet zeker of de apparaten geschikt voor uw project, gelieve ons.
als je niet weet hoe gebruik, gelieve ons.
onze professionele sales team en technologie ondersteuning team zal antwoord alle uw vragen en ervoor onze producten aan uw eisen.
verzending:
normaal we sturen de pakket in 3 Dagen, en voor aanpassen items, kan langer.

Soort Unit paar
Gewicht Pakket 4.5kg (9.92lb.)
Afmeting Pakket 28cm x 19cm x 8cm (11.02in x 7.48in x 3.15in)
Modelnummer LNK-16AHD-20
Merknaam cne-lnk

Gerelateerde producten

0 Recensies

voor HP Compatibel J9142B, TX1310/RX1490nm 1.25G 10 km BIDI SFP Transceiver module 100% compatibel, Getest in goede omstandigheden gegarandeerd hoge kwaliteit met CE & FCC certificaat, 1 Jaar vervangen en 3 Jaar garantie. Telecom grade kwaliteit, concurrerende prijs, slechts 10%-20% van orignal een 's prijzen Product Staat wij bieden een hoogwaardige SFP (mini-GBIC) transceiver

€25.14
3 Recensies

Grandway Mini Optische Fiber Laser Fault Locator 5 km en Optische Power Meter FHP12A-70 ~ 10dBm FHP12B Optische Power Meter Beschrijving: laatste F2H FHP12 serie miniatuur optische power meter, gecombineerd met menselijk lichaam techniek ontwerp, mini kleine, compacte structuur, gemakkelijk te dragen, eenvoudige bediening, stabiele en betrouwbare prestaties, kan nauwkeurige meting van

€42.73
1 Recensies

RY-P100 hoge precisie PON optische power meter kruiskoppeling van lcd-scherm overzicht RY-P100 PON Power Meter is een verbeterde versie van RY-P3201 PON power meter. beoogt het de FTTx toepassing en onderhoud die niet alleen kan worden gebruikt om test en schatten de PON signalen tegelijkertijd maar ook de normale power meting en fault identificatie. het is een nuttig, essentiële en ideale

€83.81
0 Recensies

Mini- 1v1d glasvezel digitale video-omzetter 1 kanalen( transceiver/multiplexer) plus 1 data digitale fiber optische video converte 1 kanaal glasvezel + 1 kanaal video converter omgekeerde rs485 data video digitale optische zender en ontvanger 1v1d glasvezel digitale video-omzetter 1 kanaal( transceiver/multiplexer) + 1 kanaal omgekeerde rs485 data Optische video-omzetter Hoeveelheid:

€100.57
0 Recensies

Singlemode Komshine QX50-S 1310/1550nm, 32/30dB, Touchscreen OTDR/Glasvezel SM OTDR Prijs * kleur Display met Touchscreen * * schepen in 24 Uur via Fedex express * * kom met FC + SC + LC Adapters * * engels + Spaans Talen * * Testresultaten Analyze software * kenmerken: toepasselijk fiber: SM

€951.29
0 Recensies

HT-312X Draad stripper/stripper coaxiale kabel striptang verstelbare pitch stripper 3-Blades Model ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ betaling wij alleen accepteren Alipay betaling. verzending * alle bestellingen worden verwerkt in 1 werkdagen de datum van betaling. * gelieve ervoor de adres op uw betaling is stroom. *

€24.89
0 Recensies

Gratis verzending epon, gpon 1x2 abs doos 2.0mm sc 1* 2/upc fiber optische plc splitser functies * uitstekende mechanische, klein formaat * hoge betrouwbaarheid * lage insertion loss en lage polarisatie afhankelijk verlies * hoge kanaal telt * uitstekende stabiliteit van het milieu en op grote schaal gebruikt toepassingen *fttx implementaties( gpon/bpon/epon) * televisie(

€15.74