Gratis Verzending GPON EPON 2.0mm 1x2 ABS Box 1*2 SC/UPC Fiber Optische PLC Splitter

Nieuw product

Op voorraad

1 items

€15.74

Tags: Goedkoop Gratis Verzending GPON EPON 2.0mm 1x2 ABS Box 1*2 SC/UPC Fiber Optische PLC Splitter, Hoge Kwaliteit Gratis Verzending GPON EPON 2.0mm 1x2 ABS Box 1*2 SC/UPC Fiber Optische PLC Splitter, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Gratis verzending epon, gpon 1x2 abs doos 2.0mm sc 1* 2/upc fiber optische plc splitser functies
* uitstekende mechanische, klein formaat
* hoge betrouwbaarheid
* lage insertion loss en lage polarisatie afhankelijk verlies
* hoge kanaal telt
* uitstekende stabiliteit van het milieu en op grote schaal gebruikt
toepassingen
*fttx implementaties( gpon/bpon/epon)
* televisie( catv)
*local area networks( lan)
* test apparatuur
* passieve optische netwerken( pon)
specificaties
1 1xn( met connector)
( aantal kanalen)
1& keer; 2
1& keer; 4
1& keer; 8
1& keer; 16
1& keer; 32
1& keer; 64
2& keer; 2
2& keer; 4
2& keer; 8
2& keer; 16
2& keer; 32
2& keer; 64
( die wavelenth)
1260 tot 1650
p niveau insertion loss
4
7,4
10,5
13,7
17
20,3
4,4
7,6
10,8
14,1
17,4
20,7
s niveau insertion loss
4,2
7,6
10,7
14
17,3
20,7
4,6
7,9
11,2
15
18,1
21,7
( uniformiteit)
0,4
0,6
0,8
1
1,2
1,6
0,8
1
1,2
1,5
1,8
2
( pdl)
0,2
0,3
0,3
0,3
0,3
0,5
0,3
0,3
0,3
0,3
0,3
0,5
( return loss)
meer dan 55
( richtingsgevoeligheid)
meer dan 55
( type vezel)
g657a itu
( temperatuur)
-40 tot 85
( pigtail lengte)
1m of 1,5 m of op maat
informatie over het bestellen
Plc\'s
poorttype
type kabel
vezellengte
connector type
pakket stijl
plc splitser
1* 4
1* 8
1* 16
1* 32
1* 64
2* 32
anderen te geven
0.25mm kale glasvezel
lint vezels
Fan-out met 0.9mm loose tube
2.0mm kabel
3.0mm kabel
1 meter
1,5 meter
specificeren
/fc apc
Fc/pc
/sc apc
Sc/pc
St/upc
Lc/apc
anderen te geven
roestvrij stalen huls
plastic module
19 1u rack mount
anderen te geven

Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.3kg (0.66lb.)
Afmeting Pakket 20cm x 14cm x 4cm (7.87in x 5.51in x 1.57in)
Merknaam AUA
Modelnummer 1X2
Fiber Type G652D
Fiber Diameter 2.0mm
Connector SC/UPC
Fiber Length 1m

Gerelateerde producten

0 Recensies

voor HP Compatibel J9142B, TX1310/RX1490nm 1.25G 10 km BIDI SFP Transceiver module 100% compatibel, Getest in goede omstandigheden gegarandeerd hoge kwaliteit met CE & FCC certificaat, 1 Jaar vervangen en 3 Jaar garantie. Telecom grade kwaliteit, concurrerende prijs, slechts 10%-20% van orignal een 's prijzen Product Staat wij bieden een hoogwaardige SFP (mini-GBIC) transceiver

€25.14
3 Recensies

Grandway Mini Optische Fiber Laser Fault Locator 5 km en Optische Power Meter FHP12A-70 ~ 10dBm FHP12B Optische Power Meter Beschrijving: laatste F2H FHP12 serie miniatuur optische power meter, gecombineerd met menselijk lichaam techniek ontwerp, mini kleine, compacte structuur, gemakkelijk te dragen, eenvoudige bediening, stabiele en betrouwbare prestaties, kan nauwkeurige meting van

€42.73
1 Recensies

RY-P100 hoge precisie PON optische power meter kruiskoppeling van lcd-scherm overzicht RY-P100 PON Power Meter is een verbeterde versie van RY-P3201 PON power meter. beoogt het de FTTx toepassing en onderhoud die niet alleen kan worden gebruikt om test en schatten de PON signalen tegelijkertijd maar ook de normale power meting en fault identificatie. het is een nuttig, essentiële en ideale

€83.81
0 Recensies

Mini- 1v1d glasvezel digitale video-omzetter 1 kanalen( transceiver/multiplexer) plus 1 data digitale fiber optische video converte 1 kanaal glasvezel + 1 kanaal video converter omgekeerde rs485 data video digitale optische zender en ontvanger 1v1d glasvezel digitale video-omzetter 1 kanaal( transceiver/multiplexer) + 1 kanaal omgekeerde rs485 data Optische video-omzetter Hoeveelheid:

€100.57
0 Recensies

Singlemode Komshine QX50-S 1310/1550nm, 32/30dB, Touchscreen OTDR/Glasvezel SM OTDR Prijs * kleur Display met Touchscreen * * schepen in 24 Uur via Fedex express * * kom met FC + SC + LC Adapters * * engels + Spaans Talen * * Testresultaten Analyze software * kenmerken: toepasselijk fiber: SM

€951.29
0 Recensies

HT-312X Draad stripper/stripper coaxiale kabel striptang verstelbare pitch stripper 3-Blades Model ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ betaling wij alleen accepteren Alipay betaling. verzending * alle bestellingen worden verwerkt in 1 werkdagen de datum van betaling. * gelieve ervoor de adres op uw betaling is stroom. *

€24.89